Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Następne komunikaty z naszego sklepu Obuwie-online.pl poinformują Cię o realizacji zamówienia.

Termin otrzymania paczki = czas wysyłki + czas dostawy:

- Paczki z opłatą z góry - przelew internetowy błyskawiczny:

  • Forma wysyłki: Paczka Pocztowa 15 zł - Czas wysyłki wynosi 2-3 dni robocze, a czas dostawy od 10 do 30 dni roboczych od momentu wysłania. Produkty wysyłane są z magazynu znajdującego się w Azji. Przy tej opcji istnieje konieczność dopłaty podatku VAT przy odbiorze przesyłki
  • Forma wysyłki Express DHL 49 zł - Czas wysyłki wynosi 2-3 dni robocze, a czas dostawy od 9 do 16 dni roboczych od momentu wysłania. Produkty wysyłane są z magazynu znajdującego się w Azji. Przy tej przesyłce VAT jest opłacony przez nas.

Informujemy, że link do śledzenia paczki przesyłamy na adres email po wysłaniu prośby przez klienta po około 15 dniach od zamówienia.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane. W większości przypadków towar do wysłania przygotowujemy w dniu złożenia zamówienia lub na następny dzień roboczy. Wysyłka następuje w tym samym dniu roboczym. Wysyłki są realizowane od poniedziałku do piątku.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie na adres email sklep@obuwie-online.pl.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl